Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 08:28

Pociągiem z Białołęki nad Zegrze

Rusza sezon letni i wraz z nim specjalne połączenia kolejowe dla mieszkańców warszawskiej Białołęki.

Od soboty, 3 czerwca, wybrane pociągi linii S3, które rozpoczynają swoją trasę na warszawskim lotnisku Chopina, będą docierać aż do Radzymina, zatrzymując się po drodze w Nieporęcie - tuż nad brzegiem malowniczego Zalewu Zegrzyńskiego.

Na podróżnych czekają wygodne przystanki na stacjach Warszawa Toruńska, Żerań i Płudy Choszczówka, skąd będą mogli wsiąść do pociągu. Powroty z Nieporętu będą odbywały się o ustalonych godzinach: 10:51, 12:27, 14:37, 17:15, 18:19 i 20:46.

Dołącz do grupy Białołęka - grupa sąsiedzka

Komentuj, dziel się opiniami, ogłaszaj.

Jeszcze więcej opcji w dotarciu nad Zalew

Ale to nie koniec dobrych wieści. Od niedzieli, 11 czerwca, mieszkańcy Białołęki będą mieli jeszcze więcej możliwości dotarcia nad Zalew Zegrzyński. Pociągi SKM, które kursują z Piaseczna przez Legionowo i Wieliszew, będą teraz docierać aż do Zegrza. Wprowadzone zostaną dwa dodatkowe przystanki - Wieliszew Centrum oraz końcowa stacja Zegrze Południowe (znajdująca się na wysokości obecnej pętli "Zegrze Płd." dla linii 735).

Linia S4 również zostanie wydłużona z Wieliszewa do stacji Zegrze Południowe. W dni powszednie mieszkańcy będą mieli około 19 par pociągów do dyspozycji, co daje przeciętnie jedno połączenie co godzinę (jeden kurs mniej na pełnej trasie między Piasecznem a Zegrzem Południowym). Dzięki temu powstanie wygodne połączenie zarówno dla osób poszukujących relaksu nad wodą, jak i dla tych, którzy codziennie podróżują do pracy, szkoły czy uczelni.


pociąg sm

pociąg sm


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze