Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 lipca 2024 17:01

Biznes

[Podcast] Wiele projektów i wspaniałe chwile. Jak członkowie wspominają Trend House?
[Podcast] Wiele projektów i wspaniałe chwile. Jak członkowie wspominają Trend House?

Trend House, czyli prywatna przestrzeń klubowa w samym centrum Warszawy, kończy swoją działalność. Platforma budowania wysokopoziomowych relacji i współpracy oraz elastyczny program rozwoju kompetencji przyszłości przyniosła swoim członkom wiele wspomnień i biznesowych korzyści. Wybraliśmy się z mikrofonem na pożegnalną imprezę Trend House.

23.02.2024 20:06
[podcast] Wyjdź przed szereg! Rozmowa ze szkoleniowcem i przedsiębiorcą Tomaszem Gulakiem
[podcast] Wyjdź przed szereg! Rozmowa ze szkoleniowcem i przedsiębiorcą Tomaszem Gulakiem

Tomasz Gulak to twórca ruchu “Wyjdź przed szereg”, mówca motywacyjny i przedsiębiorca. Rozmawiamy z nim o budowaniu dobrego zespołu w firmie oraz o tym, jak każdy z nas może wyjść przed szereg i robić więcej.

23.01.2024 22:31
[podcast] Jak żyć w zgodzie ze sobą? Rozmawiamy z Małgorzatą Jakubicz
[podcast] Jak żyć w zgodzie ze sobą? Rozmawiamy z Małgorzatą Jakubicz

Przywódczyni służebna i ambasadorka humanizmu w dobie cyfryzacji - tak przedstawia siebie samą Małgorzata Jakubicz - gościni naszego najnowszego podcastu. To także liderka, która 15 lat pracowała w dużych korporacjach, m. in. w IKEA. Mimo sukcesów w tej branży, zdecydowała się zmienić swoje życie, a teraz pomaga innym żyć w zgodzie ze sobą.

18.12.2023 19:10
Czym zajmuje się PRowiec? Rozmawiamy ze specjalistą od Public Relations – Łukaszem Zającem
Czym zajmuje się PRowiec? Rozmawiamy ze specjalistą od Public Relations – Łukaszem Zającem

Łukasz Zając to ekspert w dziedzinie Public Relations, działający w branży od kilkunastu lat. W naszym podcaście opowiada o swoim autorskim projekcie „komunikacji holistycznej”, napisanej przez siebie książce i wyjaśnia, jak działa wciąż rozwijająca się branża PR.

19.11.2023 09:35
[Podcast] „Każdy ma talent, który można wykorzystać” – rozmowa z warszawskim społecznikiem Bartoszem Janowiczem
[Podcast] „Każdy ma talent, który można wykorzystać” – rozmowa z warszawskim społecznikiem Bartoszem Janowiczem

Rozwoził jedzenie seniorom w trakcie pandemii, współorganizował pomoc dla Ukrainy, a ostatnio uczestniczył w tworzeniu testu MyPolitics, który pomógł 600 tys. Polaków zdecydować, na kogo oddadzą głos w wyborach. W naszym najnowszym podcaście rozmawiamy z Bartoszem Janowiczem, który opowiedział o swoich akcjach i szerzej o byciu społecznikiem.

08.11.2023 10:30
[Podcast] „Artystka ukojenia” – czyli rozmowa o sztuce Magdaleny Lenartowicz.
[Podcast] „Artystka ukojenia” – czyli rozmowa o sztuce Magdaleny Lenartowicz.

„Jestem malarką ukojenia, ponieważ tworzę sztukę, która jest bardzo mocno nacechowana emocjonalnie, ale delikatnością, harmonią i kobiecością” – mówi Magdalena Lenartowicz w naszym podcaście. Posłuchaj całej rozmowy, aby szerzej poznać twórczość artystki.

30.10.2023 13:23
KOMENTARZE
Autor komentarza: MBTreść komentarza: Nie należy zapominać o budowniczych Nowego Kościoła firmie Pani Barbary Dudy - Piasek i jej męża Ryszarda Piaska. Pani Barbara jako inżynier konstruktor budowlany oraz przedsiębiorca w znakomitej kooperacji z ówczesnym księdzem proboszczem wybudowali niełatwy projektowo i konstrukcyjne budynek Kościoła. Rokrocznie również dekorowali kościół na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Pani Barbara i jej mąż zmarli kilka lat temu ale zostawili po sobie „kawał dobrej roboty” w postaci budynku Kościoła i innych obiektów na terenie dzielnicy Białołęka.Data dodania komentarza: 09.07.2024, 19:06Źródło komentarza: O kościele "na górce" słów kilka...Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: Rozległe te Nowodwory jak nawet na 3 zdjęciu pokazują Katowice xDData dodania komentarza: 09.07.2024, 15:51Źródło komentarza: Mistrzowie Parkowania 11 - tak parkują na BiałołęceAutor komentarza: Jacek FarcinkiewiczTreść komentarza: W kościele na górce godna uwagi jest nie tylko ambona. Przed prezbiterium były w tym samym neogotyckim stylu ustawione klęczniki [balaski], które zdemontowano w ramach zmian modernistycznych, posoborowych. Klęczniki te po środku miały dwuskrzydłowe drzwiczki, które ministranci na czas udzielania komunii zamykali i całość przykrywali wiszącym od strony ołtarza obrusem. Jeszcze jedno: Od stacji kolejowej w Henrykowie do Białołęki Dworskiej chodził tramwaj konny wożący wczasowicz i parafian udających się na niedzielną mszę. Nasyp pod tory łagodzący podjazd pod górkę przy kościele pozostał do dziś przy ul. PopieskiejData dodania komentarza: 09.07.2024, 15:18Źródło komentarza: O kościele "na górce" słów kilka...Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: A dojazdem do szkoły z komunikacją miejską też już coś uzgodnione np. częściej autobusy bo ja w tej chwili są przepelnioneData dodania komentarza: 04.07.2024, 16:26Źródło komentarza: Trwa rekrutacja do Szkoły nr 406Autor komentarza: Moniks z TargówkaTreść komentarza: Moja spanielka tarzał się i weszło jej w ucho, wyciąganie pod narkozą i całe leczenie 700 zł.Data dodania komentarza: 27.06.2024, 12:57Źródło komentarza: Uważajcie na tę niebezpieczną roślinę!Autor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: A czy to jest najważniejsza rzecz? Ważne jest ze dzieci beda mialy komfortowe warunki do naukiData dodania komentarza: 14.06.2024, 12:43Źródło komentarza: Budowa szkoły na ul. Świderskiej na finiszu!