Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 21:23
Reklama
TYLKO U NAS

Koniec kolejek w urzędzie? Na Białołęce może pojawić się urzędomat!

Mieszkańcy Białołęki mogliby odbierać wybrane dokumenty urzędowe także poza godzinami pracy urzędu. Taką propozycję przedstawił radny Michał Kozioł z Koalicji Obywatelskiej, który złożył interpelację do Zarządu Dzielnicy w sprawie możliwości uruchomienia urzędomatu.
Koniec kolejek w urzędzie? Na Białołęce może pojawić się urzędomat!
Koniec kolejek w urzędzie? Na Białołęce może pojawić się urzędomat

Źródło: Radny Michał Kozioł KO

W tym artykule przeczytasz między innymi o:

  • interpelacji Radnego
  • urzędomacie w dzielnicy

Radny Dzielnicy Białołęka Michał Kozioł z Koalicji Obywatelskiej złożył interpelację dotyczącą możliwości uruchomienia na terenie dzielnicy urzędomatu. To rozwiązanie, które umożliwia mieszkańcom odbiór wybranych dokumentów urzędowych przez całą dobę, również poza standardowymi godzinami pracy urzędu.

Jak wskazuje radny, Białołęka jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy, a liczba mieszkańców systematycznie rośnie. Wielu z nich pracuje w godzinach funkcjonowania urzędu, co utrudnia osobiste załatwianie spraw administracyjnych. Urzędomat miałby zwiększyć dostępność usług i ułatwić mieszkańcom odbiór dokumentów w dogodnym dla nich czasie.

W swojej interpelacji Michał Kozioł podkreśla, że nowoczesny samorząd powinien wykorzystywać sprawdzone rozwiązania, które poprawiają jakość obsługi mieszkańców. Tego typu urządzenia funkcjonują już w innych samorządach i pozwalają ograniczyć liczbę wizyt w urzędach oraz skrócić czas oczekiwania na odbiór dokumentów.

Zdaniem radnego urzędomat przyniósłby korzyści nie tylko mieszkańcom, ale również samemu urzędowi. Mógłby odciążyć stanowiska obsługi, zmniejszyć liczbę osób odwiedzających urząd oraz umożliwić pracownikom większe skupienie na sprawach wymagających bezpośredniego kontaktu z interesantami.

W interpelacji zaproponowano, aby urządzenie zostało zlokalizowane w łatwo dostępnym miejscu – przy wejściu do Urzędu Dzielnicy Białołęka lub w pobliżu jednego z głównych węzłów komunikacyjnych.

Radny zwrócił się do Zarządu Dzielnicy z pytaniami dotyczącymi możliwości wdrożenia takiego rozwiązania, kosztów jego realizacji oraz wskazania najbardziej dogodnej lokalizacji dla mieszkańców.

Jeżeli pomysł uzyska pozytywną ocenę władz dzielnicy, Białołęka może dołączyć do grona samorządów korzystających z nowoczesnych technologii usprawniających kontakt mieszkańców z administracją. Odpowiedź na interpelację pokaże, czy realizacja tego rozwiązania będzie możliwa i kiedy mogłaby zostać wdrożona.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama