Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 22 lutego 2024 11:43
Reklama

Białołęckie regaty dla dzieci i młodzieży

Nadchodzi wielkie wydarzenie sportowe w Warszawie! Już 17 listopada 2023 roku, Białołęcki Ośrodek Sportu przy ul. Strumykowej 21 stanie się areną emocjonujących zawodów w ramach Wioślarskiej Ligi Mistrzów, organizowanych przez Stowarzyszenie Olimpijskie Wygrywamy. Całe wydarzenie obiecuje wiele niezapomnianych chwil, dlatego gorąco zapraszamy wszystkich miłośników sportu!
Białołęckie regaty dla dzieci i młodzieży

Źródło: Urząd Dzielnicy Białołęka

Wioślarska Liga Mistrzów to niezwykłe zawody sztafetowe na ergometrach wioślarskich, przeznaczone dla uczniów klas 5, 6, 7 i 8 szkół podstawowych. To doskonała okazja do rywalizacji i wspólnej zabawy. 

Zasady są proste: każda szkoła zgłasza 4 sztafety, reprezentujące poszczególne klasy. Każda sztafeta składa się z dwóch dziewczyn i dwóch chłopców, którzy będą zmieniać się co minutę, starając się w ciągu 8 minut pokonać jak największy dystans na ergometrze. To naprawdę ekscytujące doświadczenie!

Wioślarska Liga Mistrzów odwiedziła już Łowicz, Siedlce, Legionowo, a teraz przyszła pora na Warszawę. To ostatnie wydarzenie w tym roku, więc nie możecie go przegapić!

Nagrody nie zawiodą! Każda klasa - 5, 6, 7 i 8 - zostanie nagrodzona osobno. Pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii wiekowej otrzymają medale i upominki od partnerów projektu - firmy Dafi i Lestello. A to jeszcze nie koniec - trzy najlepsze szkoły zostaną uhonorowane pamiątkowymi pucharami i statuetkami.

A co z nauczycielami i trenerami? Dla nich również przygotowano niespodzianki - podczas każdego wydarzenia rozlosowane zostaną vouchery do hoteli Arche o wartości 450 zł.

A to jeszcze nie koniec! Po zakończeniu ostatnich zawodów 17 listopada 2023 roku zostanie wyłoniona najlepsza szkoła, która zgarnie ekskluzywny ergometr wioślarski marki Concept2 o wartości 6000 zł!

Podczas zawodów będziecie mieli okazję zrobić sobie zdjęcia z medalami olimpijskimi, porozmawiać o sporcie i wioślarstwie oraz świetnie się bawić. Całe wydarzenie poprowadzi znany dziennikarz sportowy Radia Zet, komentator telewizyjny i radiowy - Mateusz Ligęza.

Jeśli jesteście gotowi do wyzwania, Białołęcki Ośrodek Sportu czeka na Wasze zgłoszenia pod adresem e-mail: [email protected]. Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować na ten adres lub dzwonić pod numer 697 816 499.

To będzie niezapomniana dawka sportowych emocji! Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia - zapraszamy do wspólnej, sportowej zabawy!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama