Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 22 lutego 2024 12:45
Reklama

Nowe przystanki, sprawniejsza komunikacja. Co nam daje otwarcie ulicy Verdiego?

Od 25 listopada 2023 r. mieszkańcy Białołęki mogą korzystać z nowej trasy komunikacyjnej, otwierając ulicę G. Verdiego. Stałe zmiany w układzie komunikacyjnym wprowadzone zostały dla linii autobusowych, z myślą o lepszym dostępie mieszkańców do różnych obszarów dzielnicy.
Nowe przystanki, sprawniejsza komunikacja. Co nam daje otwarcie ulicy Verdiego?

Źródło: wtp.waw.pl

Linia 120 teraz kursuje przez Olesin, ulicę M. Callas, G. Verdiego, Zdziarską, kończąc trasę na Dworcu Wschodnim (Kijowska). Linia 134 z kolei obejmuje trasę z Olesina przez Kobiałkę, Ruskowy Bród, ulicę M. Callas, G. Verdiego, Zdziarską, aż do stacji metra Marymont. Natomiast linia 226 kursuje od metra Bródno przez ulicę M. Callas, G. Verdiego, Zdziarską, kończąc trasę na Zdziarskiej-Kanał.

W związku z nowym układem komunikacyjnym, uruchomiono także nowe przystanki autobusowe, które stanowią stałe punkty na trasie linii 120, 134 i 226. Przystanki PUCCINIEGO 01 i PUCCINIEGO 02 przy ulicy G. Verdiego oraz OS. ZIELONA DOLINA 01 i OS. ZIELONA DOLINA 02 stanowią ważne punkty obsługiwane przez autobusy kierujące się w kierunku Dworca Wschodniego, metra Marymont, Zdziarskiej-Kanał, Olesina i metra Bródno.

Te zmiany mają na celu usprawnienie komunikacji na Białołęce i dostosowanie tras autobusów do nowej infrastruktury drogowej. Mieszkańcy są zachęcani do zapoznania się z nowymi trasami i przystankami, aby bezproblemowo korzystać z komunikacji publicznej na tej części dzielnicy. Dzięki wprowadzonym zmianom oczekuje się skrócenie czasu podróży oraz zwiększenie dostępności do różnych obszarów Białołęki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama