Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 08:48

Nowa nawierzchnia na Kępie Tarchomińskiej i Sprawnej

Nowy asfalt na ulicach Kępa Tarchomińska i Sprawnej.
Nowa nawierzchnia na Kępie Tarchomińskiej i Sprawnej

Autor: #Infoulice

W tym artykule przeczytasz między innymi o:

  • wymianie nawierzchni
  • objazdach ul. Kępa Tarchomińska
  • objazdach ul. Sprawnej

Na ten konkretny odcinek wielokrotnie uwagę zwracali okoliczni mieszkańcy. Tym bardziej cieszy fakt, że uda się przeprowadzić tam prace. To ulica lokalna. Jednak mimo to przenosi stosunkowo duży ruch.

Pogoda się znacznie ociepliła a synoptycy nadal zapowiadają ocieplenie, więc białołęccy drogowcy rozpoczną prace polegające na wymianie nawierzchni asfaltowej na ulicach Kępa Tarchomińska i Sprawnej. Mieszkańcy bez problemu będą mieli możliwy dojazd do posesji, reszta kierowców będzie skierowana na niewielkie objazdy.
Drogowcy zapowiadają, że ułożą nowy asfalt na ulicy Kępa Tarchomińska od posesji numer 3A do ulicy Sprawnej i dalej na ulicy Sprawnej do Rowu Winnickiego.

Uczestnicy ruchu drogowego muszą pamiętać, że na remontowanym fragmencie obowiązuje zakaz ruchu z wyłączeniem dojazdu do posesji.
Utrudnienia można ominąć ulicami Bukowską i Modlińską do Sprawnej. W drugim kierunku ulicą Sprawną do Aluzyjnej i Modlińskiej.

Jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów, nową ulicą pojedziemy już za 7 dni, bowiem zakończenie prac zaplanowano przed świętami Bożego Narodzenia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Anna 04.01.2024 21:49
Na remontowanej ul. Sprawnej nie ma ani jeden studzienki kanalizacyjnej, żadnego odprowadzenia wody. Woda już stoi wielkimi kałużami na.poczatku ulicy od Odkrytej, jak i na samej jezdni od strony Wału. Może ktoś mądry zwróci uwage na techniczny aspeky wykonania prac. Z poważaniem