Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 10:03

Warsztaty stroików wielkanocnych

Możesz zdobyć nowe umiejętności manualne, a przy okazji stworzyć niepowtarzalną dekorację na najbliższą Wielkanoc.
Warsztaty stroików wielkanocnych

Źródło: 3 pokoje z kuchnią

W tym artykule przeczytasz między innymi o:

  • warsztatach wielkanocnych
  • możliwości stworzenia stroików wielkanocnych
  • odprężającym zajęciu 

Wielkanoc to bez wątpienia jedne z najbardziej radosnych świąt. Nic więc dziwnego, że towarzyszy im wyjątkowa oprawa, barwna, ciepła, przepełniona radością. Jajka, kurczaczki, zajączki i kwiaty to najczęściej spotykane dekoracje na Wielkanoc. Możemy je ustawiać pojedynczo lub wykorzystywać do tworzenia stroików, wianków i wiązanek. Podczas zajęć ich uczestnicy poszukają ciekawych inspiracji i przygotują własnoręcznie wianki Wielkanocne.

Materiałów do wykonania ciekawych ozdób nie brakuje – gałązki wierzby, bukszpanu, siano, to tylko część tego czym dzieli się przyroda by zainspirować nas do twórczego działania i zyskać wiosenno-twórczą energię.

Zapraszamy na nowe wielkanocne warsztaty, podczas których każdy uczestnik wykona wielkanocny stroik oraz wianek.

Podczas warsztatów organizatorzy zapowiadają, iż będzie można stworzyć wielkanocne stroiki pod okiem "etatowej" specjalistki od rękodzieła - Emilki. 
Uczestniczy wykonają wielkanocny wianek o średnicy 25-30 cm, ozdobiony jajeczkami, suszonymi i sztucznymi kwiatami, piórkami, wstążkami, kurczaczkami…

Możecie się zainspirować efektem pracy prowadzącej lub stworzyć coś zupełnie nowego! Wszystkie materiały niezbędne do wykonania stroiku dostaniecie na miejscu, ale jeśli chcecie wykorzystać jakiś swój element - również nie ma problemu.

Warsztaty odbędą się w dniu 8 marca 2024 r. i rozpoczną się od godz. 18:00, będą miały miejsce w 3 pokoje z kuchnią przy ul. Głębockiej 84, I piętro)
Zapisy na warsztaty pod adresem email: [email protected]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze