Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 maja 2024 12:15

Spotkanie z Filipem Łobodzińskim

Spotkanie z Cyklu "Znani i Lubiani, na Białołęce" - tym razem gościem będzie Filip Łobodziński.
  • Źródło: Dzielnica Białołęka
Spotkanie z Filipem Łobodzińskim

Źródło: Dzielnica Białołęka

W tym artykule przeczytasz między innymi o:

  • spotkaniu na Białołęce
  • cyklu spotkań
  • Filipie Łobodzińskim

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Filipem Łobodzińskim - cenionym dziennikarzem, aktorem, muzykiem oraz znakomitym tłumaczem. Jego talent został doceniony poprzez nominację do Nagrody Literackiej Gdynia 2019 za przekład prozy Boba Dylana.

Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 18:00 w Czytelni Naukowej, mieszczącej się przy ulicy van Gogha 1. To nie tylko szansa na bliższe poznanie twórczości Łobodzińskiego, ale także okazja do zadawania pytań i uwiecznienia chwili na pamiątkowym zdjęciu. 

Wstęp na spotkanie jest wolny, jednak organizatorzy zalecają rezerwację miejsc pod numerem telefonu: 22 614 64 35.

Filip Łobodziński:

Filip Łobodziński, postać niezwykle wszechstronna i utalentowana, wzbogaca polską scenę kulturalną swoją wielopłaszczyznową działalnością. Jako ceniony dziennikarz, aktor, muzyk i tłumacz, Łobodziński od lat angażuje się w różnorodne projekty, zyskując uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą.

Jego najnowsze osiągnięcie, nominacja do Nagrody Literackiej Gdynia 2019 za przekład prozy Boba Dylana, tylko potwierdza jego wyjątkowy talent i zaangażowanie w dziedzinę literatury. Łobodziński, oddając się pracy tłumacza, nie tylko przyczynia się do promocji kultury i literatury, ale również otwiera nowe horyzonty dla polskich czytelników, prezentując im dzieła światowej literatury w doskonałych przekładach.

Jednak jego działalność nie ogranicza się jedynie do pracy translatorskiej. Filip Łobodziński znany jest również jako doświadczony dziennikarz, który przez lata pracował w mediach, dzieląc się swoją wiedzą i pasją z czytelnikami oraz słuchaczami. Jego artykuły i audycje zawsze cechuje rzetelność, wnikliwość i profesjonalizm.

Ponadto, Filip Łobodziński angażuje się również w świat aktorski i muzyczny. Jego talent sceniczny i wrażliwość artystyczna sprawiają, że odnosi sukcesy zarówno na deskach teatralnych, jak i podczas muzycznych występów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ