Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 16 czerwca 2024 10:30

Ruszył nabór na kolejny semestr Uniwersytetu III wieku

W dniu 9 maja 2024 r. w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej przy ul. Ceramicznej 9a odbyła się inauguracja SUPER BUDY GOLS OLD.
  • Źródło: Dzielnica Białołęka
Ruszył nabór na kolejny semestr Uniwersytetu III wieku

Źródło: Dzielnica Białołęka

W tym artykule przeczytasz między innymi o:

  • "Super Budzie"
  • Uniwersytecie III wieku
  • wydarzeniu Fundacji AVE

 

SUPER BUDA GOLD OLD to nazwa Białołęckiego Uniwersytetu III Wieku, który Fundacja AVE zainaugurowała we współpracy z Urzędem Dzielnicy Białołęka w ubiegłym roku.
Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a seniorzy przyjęli go entuzjastycznie. Dlatego ruszyły zapisy na kolejny, wiosenny semestr.

Studenci otrzymali indeksy jak również uczestniczyli w widowiskowym i pełnym eksperymentów wykładzie z... chemii.

Link do fotorelacji z inauguracji SUPER BUDY GOLD OLD: https://www.facebook.com/media/set?vanity=fundacjaave&set=a.832622872232404.

- Oprócz zajęć z historii, psychologii, medycyny muzyki wprowadzamy też wykłady i ćwiczenia stricte naukowe, które pokażą seniorom potencjał przedmiotów ścisłych w codziennym życiu – mówi Bartłomiej Włodkowski z Fundacji AVE, „rektor” Super Budy Gold Old.      

Ale oprócz wykładów stacjonarnych (w CAM Ceramiczna) i plenerowych, zaplanowano też varsavianistyczne wycieczki zabytkowymi autobusami, a nawet spływ kajakowy.

Terminy następnych zajęć w semestrze wiosennym 2024: 21, 23 V, 4, 6, 18 i 20 VI 2024. Zapisy przez elektroniczny formularz na stronie fundacjaave.pl oraz sms 608178447. 

Udział bezpłatny, dzięki dofinansowaniu projektu przez m.st. Warszawa – Dzielnicę Białołęka.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ