Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 16 czerwca 2024 11:58

Białołęckie zawody lekkoatletyczne

9 maja odbyły się zawody o mistrzostwo Dzielnicy Białołęka w lekkoatletyce ramach LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
  • Źródło: Dzielnica Białołęka
Białołęckie zawody lekkoatletyczne
Uczestnicy zawodów

Źródło: Dzielnica Białołęka

W tym artykule przeczytasz między innymi o:

  • zawodach lekkoatletycznych na Białołęce
  • poszczególnych konkurencjach i zwycięzcach

 

Młodzież współzawodniczyła na dystansach: 100, 200, 300, 600 i 1000 m, skakała w dal lub wzwyż, pchała kulą o wadze 3 kg dziewczęta i 5 kg chłopcy oraz w sztafetach 4 razy 100 m oraz w sztafetach olimpijskich na 800 + 400 + 200 + 100 m.

Poniżej prezentujemy wyniki dla poszczególnych konkurencji:

  • Sztafeta 4x100m

I miejsce zarówno zespole żeńskim jak i męskich wybiegała SP 368.

  • Sztafeta olimpijska:

I miejsce zajęły szkoły: SP 344 – drużyna żeńska oraz SP 342 – drużyna męska

  • Bieg na 100 m:

I miejsce:

SP 257 - Wiktoria Procenko

SP 368 - Skrzypek Piotr

II miejsce:

SP 368 - Zofia Wziębło

SP 342 - Lipiński Iwo

III miejsce:

SP 154 - Julia Najda

SP 257 - Reszka Tymek

  • Bieg na 200 m:

I miejsce:

SP 31 - Nel Bujak

SP 257 - Rafał Kuranowski

II miejsce:

SP 31 - Liwia Bujak

SP 344 - Maurycy Bóbski

III miejsce:

SP 356 - Dorota Mikowska

SP 368 - Danila Siniauski

  • 300m dziewczyny:

I miejsce:

SP 154 - Zofia Jakubiak

SP 344 Adam Klajner

II miejsce:

SP 110 Aleksandra Pawlik

SP 368 Bartek Grabowski

III miejsce:

SP 356 Natasza Ciecierska

SP 154 Emil Klupś

  • 600m dziewczyny:

I miejsce:

SP 356 - Julia Chojko

SP 342 Dacz Kamil

II miejsce:

SP 356 - Zagórska Maja

SP 361 Toterenko Vitali

III miejsce:

SP 344 - Pasiorowska Lilianna

SP 368 Miedzik Aleksander

  • 1000m:

I miejsce:

SP 368 - Drabik Julia

SP 356 - Pietrasik Szymon

II miejsce:

SP 368 - Rezner Kinga

SP 314 - Piekarski Błażej

III miejsce:

SP 31 - Tomaszewska Antonina

SP 368 - Wojnar Michał

  • Skok wzwyż:

I miejsce:

SP 356 - Joanna Kamińska

SP 356 - Tomasz Nycz

II miejsce:

SP 368 - Marta Klimek

SP 342 - Gabriel Jezielski

III miejsce:

SP 356 - Anna Krzeńć

SP 257 - Oliwier Kuranowski

  • Skok w dal:

I miejsce:

SP 356 - Hanna Kowalczyk

SP 342 - Adam Sobolewski

II miejsce:

SP 361 - Alicja Czajkowska

SP 361 - Kazimierz Wilk

III miejsce:

SP 31 - Weronika Rowicka

SP 356 - Michał Kaczyk

  • Pchnięcie kulą:

I miejsce:

SP 31 Slaszek Matylda

SP 344 Rastyslaw Zaloilo

II miejsce:

SP 344 Strzysz Kasia

SP 31 Tyrakowski Igor

III miejsce:

SP 31 Samul Oliwia

SP 361 Rogala Antonii

Przypominamy, że pierwszych 3 zawodników/czek w konkurencjach od 100 do 1000 m. jak i w skoku w dal, wzwyż i pchnięciu kulą oraz sztafety reprezentować będą nasza dzielnicę na zawodach miejskich w dniu 28 maja br. godz. 10:00, Stadion Poloneza przy ul. Łabiszyńskiej 20.

Podwójnymi Mistrzami Dzielnicy Białołęka w zawodach Lekkoatletycznych zarówno żeńskich jak i męskich zajęła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej nr 356!

Pozostała klasyfikacja wygląda następująco:

Dziewczęta:

II miejsce – SP 344

III miejsce – SP 31

IV miejsce – SP 368

Chłopcy:

II miejsce – SP 344

III miejsce – SP 368

IV miejsce – SP 31

Serdeczne gratulacje i powodzenia dla wszystkich zawodników i zawodniczek.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ