Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 16 czerwca 2024 12:01

Katarzyna Pakosińska wystąpi na Białołęce

W imieniu organizatorów zapraszamy na wyjątkowe muzyczne stand-upowe wydarzenie.
  • Źródło: Dzielnica Białołęka
Katarzyna Pakosińska wystąpi na Białołęce
Katarzyna Pakosińska

Źródło: Wikipedia

W tym artykule przeczytasz między innymi o:

  • występie Katarzyny Pakosińskiej
  • możliwości odbioru bezpłatnych wejściówek

Już 14 czerwca o godz. 19:00 w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Głębockiej 66 wystąpi niepowtarzalna Katarzyna Pakosińska.
Jak powiedział jeden z krytyków: „Jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna, a my wraz z nią!”. „TRZY DEKADY ŚMIECHU” to program pełen tańca, piosenek i anegdot.
 

Kim jest Katarzyna Pakosińska?


Katarzyna Pakosińska-Basilashvili – polska artystka kabaretowa, polonistka, aktorka, konferansjerka i dziennikarka. Podczas studiów występowała w Teatrze Stara Prochownia w Warszawie. Po studiach uczęszczała do dwuletniego studium dziennikarskiego, następnie przez sześć lat była dziennikarką i wydawcą programów w TV Polonia oraz prowadziła program poranny TVP1 Kawa czy herbata?. Współpracowała też z Programem III Polskiego Radia.

W 1996 wraz z kolegami ze studiów, Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem, założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. Cechą charakterystyczną jej wystąpień kabaretowych był donośny śmiech. Z zespołem zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA ’96 w Krakowie. W latach 2003–2006 Kabaret Moralnego Niepokoju wraz z Pakosińską występował w TVP2 w autorskim programie Tygodnik Moralnego Niepokoju. 23 lutego 2011 odeszła z formacji, a w wywiadzie dla dwutygodnika „Viva!” opisała rozstanie z grupą słowami: Przez te swoje optymistyczne, ufne różowe okulary nie dostrzegłam w porę, że w grupie dzieje się coś niedobrego. (...) Gdy menedżer powiedział: „Jedziesz albo wylatujesz” (...) wzięłam walizkę i wyszłam, wierząc, że wszystko się ułoży. I się ułożyło. Niedługo później rozpoczęła samodzielną karierę kabaretową.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!


Bezpłatne wejściówki odbierzecie w Kasach BOK od 31 maja od godz. 12:00.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ