Ach, co to był za rok! Po raz kolejny udowodniliście, że tworzycie najaktywniejszą społeczność miłośników Białołęki.
ZDM ułatwia parkowanie w Warszawie – 38 tablic będzie wskazywało parkingi i wolne miejsca.
Od 15 do 30 czerwca 2024r. Mieszkańcy Warszawy mogą głosować na pomysły, które pomyślnie przeszły etap weryfikacji.