Przy ulicy Kobiałka 4 trwa realizacja jednej z najważniejszych inwestycji społecznych w tej części Warszawy. Powstaje tu nowoczesny żłobek, który ma znacząco poprawić dostęp do opieki nad najmłodszymi mieszkańcami dzielnicy.
W lipcu 2025 r. ogłoszono drugie postępowanie na realizację inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj” pn. „Budowa żłobka przy ul. Kobiałka”.
Już za tydzień, bowiem w czwartek, 24 października, będzie miał miejsce dzień otwarty w nowej placówce w Żłobku nr 76.
Kolejny żłobek na Białołęce oficjalnie otwarty.
Na Tarchominie oraz Żeraniu powstały dwa nowe publiczne żłobki i nadal mają wolne miejsca.