Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 maja 2024 11:19

Bezpłatnym autobusem dojedziecie na Marywilską 44

Wrócił "KupiecBus". Znowu darmowe kursy na Marywilską 44.
  • Źródło: Marywilska 44
Bezpłatnym autobusem dojedziecie na Marywilską 44

Źródło: Marywilska 44

W tym artykule przeczytasz między innymi o:

  • darmowym autobusie 
  • bezpłatnym przewozie na ul. Marywilską 44
  • trasie autobusu

Wraz z nadejściem wiosny wznowione zostało kursowanie weekendowej, bezpłatnej linii autobusowej KupiecBus, jadącej z Ochoty przez centrum Warszawy, Pragę i Bródno do centrum handlowego Marywilską 44.

Po zimowej przerwie wznowione zostało kursowanie linii autobusowej dowożącej klientów na zakupy do centrum handlowego Marywilską 44. KupiecBus to linia znana od lat, z której można korzystać w weekendy. Przejazd autobusami jest bezpłatny.

Autobusy będą kursować najczęściej z godzinnym odstępem. Pierwszy startuje o 6:00, następny o 7:00, 8:00, 9:00, i tak co godzinę aż do 18:00 w kierunku Żerania. Pierwszy - w kierunku centrum Warszawy - rusza spod centrum handlowego o 6:45, potem 7:45, 9:00, 10:00 i tak co godzinę aż do ostatniego kursu zaplanowanego na 19:15.

Przystanek początkowy linii KupiecBus znajduje się na pl. Narutowicza. Następnie zatrzymuje się na przystankach Plac Zawiszy, Plac Starynkiewicza, Dworzec Centralny, Centrum, Muzeum Narodowe, Rondo Waszyngtona, Aleja Zieleniecka, Ząbkowska, Dworzec Wileński, Metro Szwedzka, Kamienna, Rondo Żaba, Budowlana, Bartnicza, Bazyliańska, Fabryka Pomp, PKP Żerań i Kupiecka.

Z dokładnym rozkładem jazdy możesz zapoznać się na: https://www.marywilska44.com/powrot-bezplatnej-linii-kupiecbus/


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ