Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 10:11

Tramwaj na Zieloną Białołęke jednak powstanie!

Na dzisiejszej Radzie Warszawy przyjęto stanowisko w sprawie pilnej realizacji linii tramwajowej na Zieloną Białołękę.
Tramwaj na Zieloną Białołęke jednak powstanie!

Źródło: Anna Auksel-Sekutowicz

W tym artykule przeczytasz między innymi o:

  • stanowisku Rady m. st. Warszawy
  • linii tramwajowej na Zieloną Białołękę
  • pilnej realizacji inwestycji
     

Jak Nam właśnie przekazała Anna Auksel-Sekutowicz Radna m. st. Warszawy, iż na dzisiejszej Radzie Warszawy przyjęto stanowisko w sprawie pilnej realizacji linii tramwajowej na Zieloną Białołękę. 

Podczas wystąpienia Pana Prezydenta Michała Olszewskiego dowiedzieliśmy się o planie działania w sprawie inwestycji. Cieszy bardzo fakt, że w końcu mamy decyzję środowiskową i możemy procedować temat. Każdy kto mieszka w naszej dzielnicy wie, jak ważne i potrzebne jest to zamierzenie budowlane. 
To niezbędna i pilna inwestycja niezwykle potrzebna i wyczekiwana przez mieszkanki i mieszkańców Białołęki. Na Białołęce mieszka obecnie ponad 150 tys. mieszkańców. Każdego roku przybywa 5 tys. mieszkańców. 

Jak czytamy w stanowisku Rady miasta stołecznego Warszawy tzw.  Zielona Białołęka to dynamicznie rozwijająca się wschodnia część dzielnicy, która wymaga zapewnienia efektywnej komunikacji publicznej. W odpowiedzi na te wyzwania, a także potrzeby mieszkanek i mieszkańców, którzy każdego dnia stoją w korkach w drodze do pracy czy szkoły, konieczna jest jak najszybsza realizacji linii tramwajowej na Zieloną Białołękę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze