Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 20 lipca 2024 18:53

Nauka pływania w BOS

Zajęcia to doskonała okazja dla osób w każdym wieku, zarówno dla tych początkujących, jak i tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności pływackie.
Nauka pływania w BOS
zajęcia z pływania

Źródło: pixabay

W tym artykule przeczytasz między innymi o: 

  • zajęciach z pływania w BOS
  • możliwości zapisu
  • zaletach zajęć pływackich

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w indywidualnych zajęciach nauki pływania w Białołęckim Ośrodku Sportu!
Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów każdy uczestnik zajęć będzie mógł poczuć się pewnie i bezpiecznie w wodzie. Niezależnie od poziomu umiejętności, Białołęcki Ośrodek Sportu oferuje profesjonalne podejście i indywidualne dostosowanie do potrzeb każdego uczestnika.

Pływanie to doskonała forma aktywności fizycznej, która wspomaga kondycję, rozwija mięśnie całego ciała, poprawia koordynację ruchową oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie.

Zajęcia w BOS

Zajęcia odbywać się będą w okresie od 15 lipca do 9 sierpnia 2024 r. na pływalni przy ul. Światowida 56 i będą prowadzone przez naszych doświadczonych instruktorów.

Harmonogram zajęć:

Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-20:00.

Czas trwania: 30 minut zajęć + 20 minut czasu technicznego.

Zainteresowani mogą zapisywać się w recepcji BOS, przy ul. Światowida 56, lub telefonicznie, pod numerem telefonu 22 676 50 72 wew. 101.

Koszt pojedynczej 30-minutowej lekcji indywidualnej wynosi 65,00 zł.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ