Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 16 czerwca 2024 10:25

Biznes

[Podcast] Wiele projektów i wspaniałe chwile. Jak członkowie wspominają Trend House?
[Podcast] Wiele projektów i wspaniałe chwile. Jak członkowie wspominają Trend House?

Trend House, czyli prywatna przestrzeń klubowa w samym centrum Warszawy, kończy swoją działalność. Platforma budowania wysokopoziomowych relacji i współpracy oraz elastyczny program rozwoju kompetencji przyszłości przyniosła swoim członkom wiele wspomnień i biznesowych korzyści. Wybraliśmy się z mikrofonem na pożegnalną imprezę Trend House.

23.02.2024 20:06
[podcast] Wyjdź przed szereg! Rozmowa ze szkoleniowcem i przedsiębiorcą Tomaszem Gulakiem
[podcast] Wyjdź przed szereg! Rozmowa ze szkoleniowcem i przedsiębiorcą Tomaszem Gulakiem

Tomasz Gulak to twórca ruchu “Wyjdź przed szereg”, mówca motywacyjny i przedsiębiorca. Rozmawiamy z nim o budowaniu dobrego zespołu w firmie oraz o tym, jak każdy z nas może wyjść przed szereg i robić więcej.

23.01.2024 22:31
[podcast] Jak żyć w zgodzie ze sobą? Rozmawiamy z Małgorzatą Jakubicz
[podcast] Jak żyć w zgodzie ze sobą? Rozmawiamy z Małgorzatą Jakubicz

Przywódczyni służebna i ambasadorka humanizmu w dobie cyfryzacji - tak przedstawia siebie samą Małgorzata Jakubicz - gościni naszego najnowszego podcastu. To także liderka, która 15 lat pracowała w dużych korporacjach, m. in. w IKEA. Mimo sukcesów w tej branży, zdecydowała się zmienić swoje życie, a teraz pomaga innym żyć w zgodzie ze sobą.

18.12.2023 19:10
Czym zajmuje się PRowiec? Rozmawiamy ze specjalistą od Public Relations – Łukaszem Zającem
Czym zajmuje się PRowiec? Rozmawiamy ze specjalistą od Public Relations – Łukaszem Zającem

Łukasz Zając to ekspert w dziedzinie Public Relations, działający w branży od kilkunastu lat. W naszym podcaście opowiada o swoim autorskim projekcie „komunikacji holistycznej”, napisanej przez siebie książce i wyjaśnia, jak działa wciąż rozwijająca się branża PR.

19.11.2023 09:35
[Podcast] „Każdy ma talent, który można wykorzystać” – rozmowa z warszawskim społecznikiem Bartoszem Janowiczem
[Podcast] „Każdy ma talent, który można wykorzystać” – rozmowa z warszawskim społecznikiem Bartoszem Janowiczem

Rozwoził jedzenie seniorom w trakcie pandemii, współorganizował pomoc dla Ukrainy, a ostatnio uczestniczył w tworzeniu testu MyPolitics, który pomógł 600 tys. Polaków zdecydować, na kogo oddadzą głos w wyborach. W naszym najnowszym podcaście rozmawiamy z Bartoszem Janowiczem, który opowiedział o swoich akcjach i szerzej o byciu społecznikiem.

08.11.2023 10:30
[Podcast] „Artystka ukojenia” – czyli rozmowa o sztuce Magdaleny Lenartowicz.
[Podcast] „Artystka ukojenia” – czyli rozmowa o sztuce Magdaleny Lenartowicz.

„Jestem malarką ukojenia, ponieważ tworzę sztukę, która jest bardzo mocno nacechowana emocjonalnie, ale delikatnością, harmonią i kobiecością” – mówi Magdalena Lenartowicz w naszym podcaście. Posłuchaj całej rozmowy, aby szerzej poznać twórczość artystki.

30.10.2023 13:23
KOMENTARZE
Autor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: A czy to jest najważniejsza rzecz? Ważne jest ze dzieci beda mialy komfortowe warunki do naukiData dodania komentarza: 14.06.2024, 12:43Źródło komentarza: Budowa szkoły na ul. Świderskiej na finiszu!Autor komentarza: JOLKATreść komentarza: A co z komunikacją autobusową, już w tej chwili ciężko jest się dostać do aut. 152 na pętli na Tarchominie. Młodzież siedzi z telefonami przed oczami a starzy stoją jak wracają z pracy.Data dodania komentarza: 13.06.2024, 19:24Źródło komentarza: Budowa szkoły na ul. Świderskiej na finiszu!Autor komentarza: JoannaTreść komentarza: Dobra wiadomość! Czekam na otwarcie.Data dodania komentarza: 09.06.2024, 17:28Źródło komentarza: Remont secesyjnej willi dobiega końca!Autor komentarza: Chcemy ciszy !!!!!!Treść komentarza: Niedziela jest od pójścia do kościoła, do odpoczynku, do regeneracji przed następnym tygodniem. Czy spółdzielnia msm budowlani spytała się czy mieszkańcy wyrażają zgodę na takie coś? Otóż nie, nikt nie pytał!!!! Tłumy wrzeszczącej dzieciarnii i bardziej wrzeszczących rodziców to już gruba przesada, kiedy dofinansujecie dopłaty do czynszów skoro promujecie brak spokoju i ciszy dla mieszkańców?!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcemy mieć chociaż jedna niedzielę spokoju!!!! Wystarczy że hałasy z kompleksów boisk dochodzą do każdego pomieszczenia w mieszkaniu.Data dodania komentarza: 08.06.2024, 02:50Źródło komentarza: Świetna zabawa na Erazma z ZakroczymiaAutor komentarza: Chcemy spokojuTreść komentarza: Mieszkańcy erazma mają dosyć hałasów,piszczących i wrzeszczących bombelkow (szkolne, Agape). Czy płacąc prawie 1000 złotych czynszu nie można oczekiwać spokoju???? Wieczne hałasy, wieczne krzyki, wieczne odglosy z bosu!!!! A na dodatek jeszcze więcej hałasu!!!!! Chcemy w niedzielę odpocząć, normalnie wyjść z osiedla, a nie rozpychać się między bombelkami i rodzicami!!!!Data dodania komentarza: 08.06.2024, 02:45Źródło komentarza: Świetna zabawa na Erazma z ZakroczymiaAutor komentarza: Nie chcemy piknikowy na osiedlu!Treść komentarza: Żałosne. Mieszkańcy bloków przy Erazma potrzebują ciszy i spokoju, a nie wiecznego hałasu całej warszawki i okolic. Wystarczy jak bos generuje hałas od 6 do 22, przez siedem dni w tygodniu.!!!!!!!!Data dodania komentarza: 08.06.2024, 02:42Źródło komentarza: Świetna zabawa na Erazma z Zakroczymia